+48 18 33 10 107

O NAS

POZNAJ STEFMAR

Jesteśmy firmą usługowo-handlową działającą w branży techniki grzewczej i sanitarnej nieprzerwanie od przeszło 25 lat. Przedsiębiorstwo zostało założone w roku 1992r. przez Stefana Kurka, a z czasem przekazane w zarządzanie synowi Marcinowi.

Początki działalności usługowej Stefmar przypadają na lata 90 poprzedniej epoki. Do naszych największych realizacji w tamtym okresie należy udział w projekcie gazyfikacji Gminy Mszana Dolna i wykonanie setek kilometrów przyłączy gazowych. Ponadto już wtedy przeprowadzaliśmy liczne montaże kotłowni dużej mocy w szkołach i innych budynkach użyteczności publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą kompleksowych usług z zakresu instalacji wodnych, kanalizacyjnych, gazowych oraz centralnego ogrzewania.

W 2008 roku otworzyliśmy działalność handlową w Mszanie Dolnej przy ul. Starowiejskiej. W naszym sklepie znajdą Państwo tysiące produktów i całych systemów z branży grzewczej i sanitarnej, w tym również te nietypowe i rzadko spotykane w innych sklepach. W oparciu o lata doświadczeń w działalności usługowej, do naszej oferty wybieramy wyłącznie materiały o najwyższej jakości. Asortyment jest dopasowany zarówno do potrzeb klientów indywidualnych, jak i profesjonalistów oraz firm i instytucji publicznych.

W styczniu 2020 roku zmieniliśmy lokalizację sklepu stacjonarnego. Zapraszamy do odwiedzania nas pod adresem ul. J. Marka 1 w Mszanie Dolnej (budynek Meblomatu).

Idąc z duchem czasu w 2016 roku uruchomiliśmy sklep internetowy umożliwiając naszym klientom zakupy także on-line. Baza naszego sklepu internetowego zawiera na tą chwilę kilka tysięcy pozycji i jest codziennie poszerzana o nowe produkty. Serdecznie polecamy tę formę zamówień.

Rok założenia działalności

Rok otwarcia sklepu stacjonarnego

Rok powstania sklepu internetowego

Podstawą naszej działalności jest profesjonalizm, a główną wizytówką tysiące zadowolonych klientów. Decydującym się na nasze usługi udostępniamy park maszynowy, serwis, fracht, doradztwo techniczne jak również możliwość obejrzenia „na żywo” pokazowych kotłowni i innych instalacji.

CERTYFIKATY I PODZIĘKOWANIA

Posiadamy wiedzę oraz doświadczenie poparte certyfikatami. Stawiamy na wysoką jakość wykonania usług i obsługi, dlatego dbamy o rozwój kwalifikacji naszego zespołu. Z przyjemnością angażujemy się również w działania wspierające lokalne inicjatywy i projekty organizacji pozarządowych.