+48 18 33 10 107


WYMIEŃ PIEC Z DOFINANSOWANIEM

SKORZYSTAJ Z PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE”

Planujesz wymienić piec na paliwo stałe, ocieplić dom lub zamontować panele fotowoltaiczne? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami programu „Czyste powietrze”. Głównym założeniem programu jest zmniejszenie, uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń, które dostają się do atmosfery za pomocą domów należących do osób fizycznych.

„Czyste powietrze” skupia się na wymianie starych pieców, kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji domów jednorodzinnych. Dzięki połączeniu tych dwóch aspektów można efektywnie i odpowiedzialnie zarządzać energią. Co więcej, prócz ochrony środowiska można też poprawić stan domowego budżetu.

DLA KOGO?

 • Dla osób fizycznych posiadających prawo własności lub będących współwłaścicielami istniejącego budynku.
 • Dla osób fizycznych, właścicieli lub współwłaścicieli wydzielonego w budynku jednorodzinnym lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną księgą wieczystą.

NA CO?

 • Wymianę starych źródeł ciepła na nowe spełniające wymagania projektu.
 • Docieplenie przegród budynku.
 • Wymianę stolarki drzwiowej i okiennej.
 • Montaż lub modernizację instalacji CO oraz CWU.
 • Instalację paneli fotowoltaicznych.
 • Montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

Przedsięwzięcie nie może być realizowane jedynie w budynkach, które są wykorzystywane wyłącznie sezonowo (domki letniskowe). Zakupione urządzenia grzewcze muszą spełniać odpowiednie wymogi.

ILE?

 • Do 25 000 złotych dla podstawowego poziomu dofinansowania oraz 5 000 złotych na panele fotowoltaiczne.
 • Do 32 000 złotych dla podwyższonego poziomu dofinansowania oraz 5 000 złotych na panele fotowoltaiczne.
 • Wysokość wsparcia jest uzależniona od rocznego dochodu wnioskodawcy oraz od miesięcznego dochodu przypadającego na jedną osobę w gospodarstwie domowym.
 • Maksymalna wysokość dofinansowania jest również uzależniona od kategorii oraz wysokości poniesionych kosztów.
 • Minimalna wysokość kosztów kwalifikowanych to 7 000 złotych.
 • Koszty kwalifikowane przekraczające kwotę dotacji mogą zostać dofinansowanie w formie pożyczki.

POZYSKAJ DOFINASOWANiE Z NAMI

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów, którzy pomogą Ci uzyskać dofinasowanie krok po kroku.

1. BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nasi specjaliści, telefonicznie lub mailowo, w łatwy i przystępny sposób, wyjaśnią zasady działania programu i korzyści płynące z dofinansowania.

2. DOBÓR I WYCENA URZĄDZEŃ

Na podstawie wywiadu telefonicznego i ewentualnej wizyty naszych fachowców na placu planowanej inwestycji dokonamy fachowego doboru i rzetelnej wyceny nowego źródła ciepła pod kątem komfortu i potrzeb.

3. PRZYGOTOWANIE WNIOSKU

Specjaliści Stefmar na podstawie otrzymanych informacji oraz wybranego źródła ciepła przygotują wniosek o dofinansowanie.

4. REALIZACJI INWESTYCJI

Po podpisaniu umowy o dofinansowanie sprawnie wykonamy wymianę bądź montaż nowego źródła ciepła.

5. ROZLICZENIE PROJEKTU

Przygotujemy wniosek o płatność i wszelkie niezbędne protokoły zdawczo-odbiorcze oraz kominiarskie w celu końcowego rozliczenia dotacji. Pomożemy dopełnić wszelkich formalności. Oferujemy bezgotówkowe rozliczenie inwestycji, bez konieczności angażowania własnych środków finansowych.

6. SERWIS

W okresie po wdrożeniu i rozliczeniu inwestycji zapewnimy opiekę serwisową i wsparcie gwarancyjne.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZEGO WSPARCIA?

assignment

Doświadczenie

Dotychczas wykonaliśmy kilkaset modernizacji i montaży w obrębie programów dotacyjnych „PONE” i „Czyste Powietrze” jak również prywatnych bądź instytucjonalnych inwestycji.

event_available

Profesjonalizm

Pracę kończymy wyłącznie po pozytywnym odbiorze ze strony inwestora. Zapewniamy wsparcie merytoryczne, dostawę materiałów na plac budowy, wysoką kulturę pracowników oraz gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług.

people_alt

Bliskie sąsiedztwo

Jesteśmy blisko, gdyż jesteśmy firmą lokalną. Każdy może przyjść do naszej siedziby by omówić na miejscu kwestie techniczne. Zawsze odbieramy telefony bądź oddzwaniamy, gdyż praca dla ludzi z najbliższego otoczenia dodatkowo motywuje nas by świadczyć usługi najwyżej jakości.

visibility

Rozpoznawalność

Lata pracy na lokalnym rynku sprawiły, że nasza marka jest szeroko rozpoznawana. Stabilność i nieustanne świadczenie wysokiej jakości usług sprawia, że postanawia nam zaufać coraz to więcej nowych klientów.

trending_up

Rozwój

Ciągła współpraca z kilkudziesięcioma zaprzyjaźnionymi brygadami monterskimi, często „burzliwe” wymiany poglądów oraz wymiana doświadczeń owocuje tym, że nieustannie rozwijamy naszą paletę usług oraz podwyższamy ich jakość.

account_balance_wallet

Elastyczność

Mając świadomość, że w dzisiejszych czasach ceny często mają charakter umowny dajemy naszym klientom możliwość aktywnych negocjacji cen i terminów realizacji usług, oczywiście w granicach rozsądku.

Masz pytanie?

Skontaktuj się z naszym specjalistą:
Maciej Skawski
+48 500 261 595
mskawski@stefmar.com.pl